Krtkovanie a monitoring

Problém s upchatou kanalizáciou či odtokom? Vyriešime!

V PRÍPADE PORUCHY VOLAJTE -  0908 359 697

Najefektívnejšia metóda – KRTKOVANIE

Riešením problémov s upchatým potrubím a kanalizáciou je krtkovanie odpadov – odborné mechanické čistenie kanalizácie. Krtkovaním sa čistia upchaté kanalizácie a potrubia v dome, byte a obchodných a ubytovacích zariadeniach. Krtkovaním je možné vyčistiť napríklad upchaté umývadlo, odpadové potrubie v kuchyni, upchaté WC, prípadne upchaté strešné zvody (odkvapové potrubia), kanalizačné stupačky a pod. My sa špecializujeme na krtkovanie odpadov účinnými metódami, ktoré sú šetrné nie len k samotnému potrubiu, ale aj k životnému prostrediu.

Pri čistení kanalizácie používame najmodernejšie systémy čistenia : Vysokotlakové čistenie kanalizácie,

mechanické čistenie, špirálové čistenie potrubí. Vyčistíme všetky možné typy kanal.potrubí (dažď.vpuste/zvody, stupačky, kanalizačné prípojky, bytové rozvody atď.) 

Monitoring kanalizácie dokáže identifikovať stav potrubia a problém kanalizácie, tým pádom dokáže presne určiť miesto poškodenia, upchatia. V prípade potreby vám vieme dodať aj videozáznam na CD,USB alebo mailom. 

Trasovanie kanalizácie – lokalizovanie miesta poruchy potrubia pomocou sondy na inšpekčnej kamere. Vďaka tejto modernej technológií vieme vytýčiť trasu a hĺbku, v ktorej sa kanalizácia nachádza, pričom vieme určiť miesto havárie a úsek poškodenia. Lokalizátor využívame aj na kompletné zmapovanie potrubia.

Rokov skúseností

Spokojných klientov

Príjazd na miesto

Po nahlásení poruchy sa snažíme vždy v čo najkrajtšom čase dostaviť na určené miesto. Sme k vám dispozícií 24/7, vrátane sviatkov a pod.

Zistenie problému

Po príjazde na miesto zistíme rozsah poruchy a pripravíme si všetky prístroje, ktoré nám pomôžu problém vyriešiť.

Finalizácia

Poruchu sa snažíme riešiť až do vtedy, kým odtok nie je funkčný na 100%. Po prečistení vieme po vzájomnej dohode potrubie zmonitorovať inšpekčnou kamerou.

Pracujeme vo
viac ako 10tich okresoch

V súčastnosti poskytujeme naše služby v Západoslovenskom kraji, a to v okresoch Šaľa, Galanta, Nitra, Nové Zámky, Dunajská Streda, Zlaté Moravce, Levice, Hlohovec, Trnava, Senec, Bratislava...Po vzájomnej dohode však vieme prísť kamkoľvek. Neváhajte nás kontaktovať.

Zákaznícka linka :

0908 359 697

Časté otázky

Ako dlho trvá krtkovanie resp. čistenie kanalizácie?

Čas sa odvíja od zložitosti problému. Štandardne trvá krtkovanie cca 30 minút, záleží však od rozsiahlosti poruchy. Ak problém vyriešime, pre istotu vždy prečístíme kanalizáciu ešte 2-3 krát.

Čím môže byť spôsobené zapchanie?

Upchatie odtoku či kanalizácie býva spravidla zapríčinené nánosmi mastných usadenín, vlasov, chlpov domácich zvierat, zvyškami jedla a rôznymi predmetmi bežne používanými v domácnostiach.

Ak mám upchatú kanalizáciu alebo odtok, ako to najefektívnejšie riešiť?

Riešením problémov s upchatým potrubím a kanalizáciou je krtkovanie odpadov – odborné mechanické čistenie kanalizácie. Krtkovaním sa čistia upchaté kanalizácie a potrubia v dome, byte a obchodných a ubytovacích zariadeniach.

Čo všetko sa dá krtkovaním vyčistiť?

Krtkovaním je možné vyčistiť napríklad upchaté umývadlo, odpadové potrubie v kuchyni, upchaté WC, prípadne upchaté strešné zvody (odkvapové potrubia), kanalizačné stupačky.